Mějte svého psího kamaráda na procházkách neustále pod dohledem. Ve výbavě žádného pejskaře by neměly chybět vodítka a obojky pro psy. A jeden kousek rozhodně nestačí. Například vodítek pro psy existuje hned několik druhů. Pro…

Zobrazit více

Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@granulebardog.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci
google store apple store

Samonavíjecí vodítka různých délek pro malé i velké psy

Samonavíjecí vodítka pro psy jsou dostupná v různých délkách, tak aby maximálně vyhovovala vašim potřebám a zvyklostem při venčení chlupatého kamaráda. V nabídce nechybí ani vodítka pro psy v různých váhových kategoriích pro maximální bezpečnost na procházkách. U samonavíjecích vodítek oceníte především jejich praktičnost a pohodlí během venčení pejska.

Obojky v několika barvách a materiálech 

Vyberte svému chlupatému čtyřnohému kamarádovi krásný obojek, který využijete na venčení, výcvik i stylový model pro vycházky po městě. Obojky pro psy jsou k dostání v několika různých materiálech, barevných odstínech, vzorech nebo i se zajímavým a stylovým zdobením. Psí obojky jsou vytvořeny tak, aby plně vyhovovaly potřebám pejsků i jejich páníčků. 

Jednoduchá lanová vodítka

V sortimentu vodítek a obojků pro psy nechybí ani obyčejná a jednoduchá lanová vodítka. Tento typ vodítek pro pejsky je navržený tak, aby díky maximální odolnosti obstál i v nejnáročnějších podmínkách. Je lehké a pohodlné, takže splňuje nároky na venčení, ať už jste se svým chlupatým kamarádem kdekoliv.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store