Ultra prémiová krmiva jsou vhodným řešením pro psy, kteří trpí potravinovými alergiemi. Žádné hypoalergenní granule neobsahují lepek. Tento typ krmiva je tedy skvělou volbou pro minimalizaci rizika potravinové alergie u psů a…

Zobrazit více

Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@granulebardog.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci
google store apple store

Prověřená kvalita granulí

Spolehněte se na prověřenou kvalitu ultra prémiových granulí pro psy. Tyto granule pro psy splňují všechny evropské normy. Díky velikosti granulí, která jsou granule pro psy ultra prémiové vhodné pro všechna plemena.

Vyvážený poměr důležitých živin

Ultra prémiové granule obsahují vyvážený poměr důležitých živin, které jsou nezbytné pro růst a celkovou fyzickou a psychickou pohodu pejsků. Hypoalergenní granule pro psy obsahují vlákninu, proteiny, vápník, fosfor, vitamíny A, E a vitamíny skupiny B. 

Hmyzí protein jako záruka výborných nutričních hodnot

Ultra prémiové granule s obsahem hmyzího proteinu jsou zárukou výborných nutričních hodnot. Hmyzí protein se pyšní vyšším obsahem proteinů i vysokým podílem cenných omega 3 a 6 mastných kyselin v porovnání s lososovým masem. Kromě toho je bohatý i na řadu mikroživin.

Kolagen pro podporu kloubního aparátu

U granulí oceníte i obsah kolagenu, který je velmi důležitý pro podporu kloubního aparátu. Ultra prémiové psí granule s kolagenem pomáhá zlepšovat hybnost pejsků a pružnost jejich kloubů. Pomáhá zmírňovat příznaky onemocnění kloubů a zároveň jim také pomáhá předcházet.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store