Krmiva prémiové kvality jsou skvělou volbou, vyvinutou na míru tak, aby vyhovovala individuálním potřebám vašich psů. Vysoká vyváženost živin přispívá k lepší stravitelnosti, a granule tak nezatěžují psí trávicí systém. Kromě…

Zobrazit více

Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@granulebardog.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci
google store apple store

Optimální výživa se zdrojem proteinů

Prémiové granule pro pejsky jim zajistí optimální výživu se zdrojem důležitých proteinů. Kromě toho krmivo obsahuje vitamín A, který blahodárně působí na zrak, potenci a předchází šerosleposti a vitamín E, který pomáhá předcházet stárnutí. Obsažené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny hrají důležitou roli pro zdravou a lesklou srst. 

Hypoalergenní varianta pro psy s citlivým zažíváním

Hypoalergenní prémiové granule jsou ideální volbou pro psy s citlivým zažíváním nebo intolerancí k potravinám. Zároveň také tato krmiva pomáhají při kožních problémech, ekzémech a alergiích. Jsou zpracované šetrným způsobem, takže si zachovávají maximum vitamínů, minerálů a dalších pro zdraví důležitých látek.

Unikátní složení z různých druhů mas

Granule pro psy v prémiové kvalitě obsahují velkou porci různých druhů mas, jako je například kuřecí, jehněčí, krůtí, hovězí a další. Díky této kombinaci pejsci získají důležité živiny pro jejich zdravý růst, vývoj a vitalitu.

Prémiové granule pro lepší trávení

Prémiové granule jsou ideální volbou pro lepší trávení. Neobsahují žádné chemické složky, konzervanty, GMO ani sóju. Díky tomu se minimalizuje riziko vzniku alergických reakcí a podpoří se zdravé trávení. Obsažené látky Humac Natur navíc podporují zažívání a střevní mikroflóru.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store