Užijte si společně strávený čas se svým čtyřnohým psím miláčkem. Dopřejte si společnou dávku zábavy, hraní a zdravého pohybu. V sekci ostatní hračky pro psy na vás čekají parádní hračky na házení, aportování, přetahování a další…

Zobrazit více

Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@granulebardog.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci
google store apple store

Pěnové interaktivní kruhy pro trénink se psem

Pěnové interaktivní kruhy pro trénink se psem jsou k dostání v několika velikostech. Hodí se tedy pro malá, střední i velká plemena. Jsou vyrobené z unikátního a zdravotně nezávadného materiálu, takže do něj pejsci mohou vesele a bez obav hryzat. Výhodou je, že pěnový kruh je plovoucí, takže se hodí nejen na házení a aportování, ale i pro vodní hrátky. 

Zábavná házedla pro nácvik aportování

Zábavná a veselá házedla jsou ideální volbou pro nácvik aportování. Plyšová házedla v podobě vtipných zvířátek psy zaujmou a nenechají je chladnými. Stačí jen hodit do dálky a reakce na sebe nenechá dlouho čekat. 

Frisbee v unikátním designu pro zábavný a zdravý pohyb

Kdo by neznal frisbee. Psi ho milují. Tohle je navíc v unikátním designu a je zajímavým řešením pro zábavný a zdraví prospěšný pohyb. Je vybaveno výčnělky, díky kterým se nikdy zcela nedotkne země a pro psa je tak mnohem jednodušší jej sebrat. Kromě toho je také vyrobené z odolného a bezpečného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost hračky. Navíc je šetrné k dásním a zubům. 

Hračky pro nekončící přetahovanou

Užijte si společně se svým čtyřnohým chlupatým kamarádem nekonečnou a zábavnou přetahovanou. Hračky pro psy, jako jsou nejrůznější přetahovadla jen tak neomrzí a přináší spoustu možností na hru. Tato hračka potěší malé i velké rošťáky. Taháním, kousáním a přetahováním se váš chlupatý mazlíček nejen zabaví, ale také příjemně unaví.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store