Máte doma divočejšího hafana, který už zničil nespočet hraček? Vrhá se do všeho po hlavě a má nesmírnou radost z každé nové hračky pro psy, kterou musí dát najevo jejím řádným vyzkoušením? Vsaďte na kvalitní odolné hračky, které…

Zobrazit více

Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@granulebardog.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci
google store apple store

Kvalitní zpracování, vysoká odolnost a dlouhá životnost

Zabavte svého psího mazlíčka zábavnou hračkou, která něco vydrží. Všechny hračky pro psy ze sekce odolné hračky se vyznačují kvalitním zpracováním z příjemných materiálů šetrných k dásním pejsků. Samozřejmostí je vysoká odolnost a dlouhá životnost. Tyto hračky pro mazlíčky tak vydrží i divoké zacházení při venkovních hrách, házení a přetahování.

Plný míček z pevné gumy

Miluje váš pes aportování? Pak vám určitě ve výbavě hraček pro vašeho čtyřnohého psího miláčka nesmí chybět téměř nezničitelný míček z pevné gumy. Je mimořádně lehký, plave na hladině, a dokonce i voní. S tímto míčkem si spolu se svým psím přítelem užijete spoustu zábavy a legrace. 

Fleesové hračky z flexibilního materiálu

O zábavu nebude nouze ani s fleesovými hračkami v podobě nejrůznějších zajímavých zvířat, jako je například ještěr, krokodýl, tygr, krocan nebo buvol. Tyto psí hračky jsou vyrobeny z flexibilního materiálu a budou skvělým společníkem pro každého psa. Díky měkkým hranám nebudou psy z neustálého žvýkání hračky bolet dásně. Fleesové psí hračky se vyznačují vysokou odolností a dlouhou životností. 

Odolné kruhové přetahovadlo

Přetahování o hračku pejsci milují. K tomuto účelu se skvěle hodí odolné kruhové přetahovadlo pro psy. Má měkké hrany a obsahuje několik pískadel pro ještě více zábavy během hraní.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store