28. 06. 2018

Losovali jsme předposlední kolo zákaznické soutěže "Rozdáváme granule za 20.000 Kč". Máme dalších 5 šťastných výherců, jejich reakce a fotky mazlíčků. Tentokrát máme i konečně jednu kočičku, za což jsme hrozně rádi.

Všem výhercům GRATULUJEME a těšíme se na poslední losování, které proběhne 1. 7 . 2018.

ŠANCE NA VÝHRU JSOU VYSOKÉ, TAK NEVÁHEJTE A ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE.

VÍCE O SOUTĚŽI ZDE

V tomto kole byli vylosováni tito výherci.

  • O646632 - Ondřej ... Jičín
  • O646631 - Daniela ... Kamenný přívoz
  • O646662 - Pavel ... Ostrava
  • O646569 - Kateřina ... Chomutov
  • O646648 - Jiří ... Nejdek

A nyní pár slov od výherců třetího kola.

O646569 - Kateřina ... Chomutov

Mnohokrát děkuji, mám neskutečnou radost z výhry. Naši hafani vaše granule milují, takže mají také radost

O646631 - Daniela ... Kamenný přívoz

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za váš telefonát, protože něco takového jsem vůbec nečekala. Ten den jsem byla v práci, nebudu popisovat, jak mě to "bavilo" a zvoní telefon. Neznámá čísla nezvedám, ale kolegyně - prý, abych to zvedla... a ouha, překvapení bylo na světě., :-). BOMBA !!!  Výhra :-). Vaše  granule Bardog  jsou po několika recenzích a výběrech, těmi nejlepším pro moji smečku 4 chodských psů a dvou německých špiců. Mají diky kvalitě, krásně černou srst (bez jakýkoliv problémů - žádné lupy atd.), kterou potřebujeme, jeliož se účastníme výstav. Jsem také velmi spokojena s rychlou dodávkou, protože jeden den objednám a hned druhý den je máme doma. Moc děkuji za výhru a těším se na další super rychlou objednávku :-).

Jinak posílám na výběr fotečky těch mojich chlupatých lásek :-))) 

O646632 - Ondřej ... Jičín

Děkujeme společně s naší rotvajleří psicí Priyou společnosti GranuleBardog.cz za výhru, kterou jsme nečekali. Upřímně jsem si při objednávání nevšiml této akce, protože dle recenzí bych Vaše granule stejně koupil. Naší rotvajlerce chutnají, má je snědené za pár minut (nejspíš má čuch na kvalitu :-)). Přejeme mnoho spokojených zákazníků, nejen psích (my jsme objednali granule taktéž kocourovi, který je stejně spokojen).

Aktuality