Dopřejte svému čtyřnohému psímu mazlíčkovi kvalitní stravu, ve které nesmí chybět ani doplňkové krmivo. Skvělou volbou jsou masové plátky, které jsou skvělou pochoutkou pro pejsky všech plemen a velikostí. Díky šetrnému výrobnímu…

Zobrazit více

Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@granulebardog.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci
google store apple store

Sušený filet pro pejsky

Sušený filet je masová pochoutka, která v sobě kombinuje hovězí, kuřecí nebo jehněčí maso a rybí maso. Díky svému složení se skvěle hodí pro pejsky i kočky. Duo sušený filet je skvělou volbou jako příležitostný pamlsek za odměnu.

Kachní sendvič – příležitostná masová pochoutka

Sušený kachní sendvič je výbornou příležitostnou masovou pochoutkou a kvalitním pamlskem. Chutnat bude psům i kočkám. Kachní sendviče jsou perfektní volbou pro ta zvířata, která milují kvalitní a lahodné mlsání. 

Chutné a výživné sušené sardinky

Chutné a výživné sušené sardinky s kachním nebo kuřecím masem jsou lahodnou pochoutkou, která se hodí pro kočky i psy. Jsou skvělou volbou jako odměna za dobře provedený kousek nebo za hezké chování. Sardinky s kachním masem nebo sardinky s kuřecím masem si zamiluje každý čtyřnohý mazlíček milující rybí dobrůtky.

Vysoce stravitelné masové plátky

Masové plátky se hodí jako drobná svačinka nebo pamlsek za odměnu. Masové plátky s hovězím masem a mrkví a kachní plátky s jablkem jsou oblíbeným doplňkovým krmivem. Hodí se i pro menší plemena a pro pejsky i kočky s citlivějším zažíváním. Jsou vysoce stravitelnou a chutnou dobrotou, které žádný pejsek ani kočička nepohrdne. Plátky sušeného masa jsou bohaté na proteiny podporující růst svalů, esenciální aminokyseliny, železo a vitamín B2. Díky obsahu tymiánu působí proti nadýmání a průjmu.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store