Rozzařte oči svých čtyřnohých miláčků a udělejte jim radost chutným pamlskem plným cenných živin. Dopřejte pejskům přírodní delikatesu, jako jsou lahodné masové kostky. Tato kvalitní zdravá pochoutka je vhodná jako příležitostná…

Zobrazit více

Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@granulebardog.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci
google store apple store

Kvalitní přírodní složení plné vitamínů a minerálů

Sušené masové kostky s kvalitním přírodním složením jsou plné cenných vitamínů a minerálů. Obsahují pouze kvalitní maso, které je navíc vysoce stravitelné a má dobrou výživovou hodnotu. Masové kostky sušené jsou bohaté na bílkoviny a vlákninu. Díky vysokému obsahu cenných živin jsou tak kvalitním produktem pro zdraví a spokojenost zvířecích miláčků. 

Různé druhy masa i pro ty nejmlsnější jazýčky

Díky široké nabídce různých typů masových kostek si na své přijdou i ty nejmlsnější psí a kočičí jazýčky. Váš čtyřnohý přítel tak může objevovat nejrůznější chutě díky kostkám z kančího masa, srnčího, králičího, hovězího, krůtího nebo i koňského masa. Mlsné jazýčky potěší i varianta s přidaným jablkem, která je ideální volbou i pro pejsky a kočky s citlivějším zažíváním. 

Kachní masové kostky s hypoalergenním složením

Máte doma alergického psa? U těchto masových pamlsků můžete být v klidu. Kachní masové kostky, srnčí masové kostky nebo také kančí masové kostky a další varianty tohoto produktu mají hypoalergenní složení, a tak jsou vhodnou volbou i pro pejsky alergiky. 

Skvělá volba pro růst a regeneraci svalové tkáně

Masové kostky pro psy a štěňata jsou nejen lahodnou dobrůtkou, po které se bude váš mazlíček olizovat až za ušima, ale jsou také díky obsahu bílkovin skvělou volbou pro růst pejsků a regeneraci svalové tkáně. Bílkoviny a tuky obsažené v masových kostkách podporují zdravou srst a kůži.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store