Za studena lisované granule se vyrábí za působení řádově menších teplot, než je tomu u extrudovaných granulí. Díky tomu je zachována většina živin, vitamínů a minerálů v původní podobě. Proto se tato krmiva mnohem více přibližují…

Zobrazit více

Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@granulebardog.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci
google store apple store

Kvalitní složení pro zdraví psů

Lisované granule pro psy mají vysoce kvalitní složení s vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Díky tomu tak máte jistotu, že vašemu pejskovi dopřáváte to nejlepší pro jeho zdravý vývoj, růst a celkovou fyzickou i psychickou pohodu. 

Vysoký obsah důležitých živin 

Za studena lisované granule jsou schopny si zachovat maximální poměr všech důležitých živin. Tyto granule pro psy mají vysoký podíl vitamínu A, D, vitamínů skupiny B, železa, zinku a dalších látek důležitých pro vývoj psů. Nenajdete v nich chemické konzervanty ani geneticky modifikované složky.

Super prémiové lisované granule pro psy

Super prémiové lisované granule pro psy nabízejí kvalitu a výživu v jednom jediném produktu. Tento typ psích granulí se pyšní vysokou stravitelností, takže nezatěžují trávicí systém. Díky obsahu kvalitních živin pro kosti a klouby je pozitivně ovlivněna hybnost a celkový stav pohybového aparátu pejsků.

Ultra prémiové (hypoalergenní) lisované granule pro psy

Ultra prémiové lisované granule pro psy v hypoalergenní variantě jsou ideální volbou pro pejsky s nejrůznějšími potravinovými alergiemi i citlivým zažíváním. Díky absenci chemických dochucovadel a konzervantů jsou bezpečnou volbou pro všechny psy.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store