Spojte příjemné s užitečným. Dopřejte svým psům lahodnou a zároveň i zdravou pochoutku jako odměnu za výcvik nebo jen tak pro radost. Parůžky a kosti psy nejen zabaví, ale také jsou přirozeným prostředkem na čištění jejich chrupu…

Zobrazit více

Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@granulebardog.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci
google store apple store

Sušené kosti různých velikostí

V nabídce naleznete sušené kosti různých velikostí a typů. Pejskům různých plemen udělají radost sušené kosti, které jsou zajímavým zpestřením stravy. Okusování sušených kostí je navíc velkou zábavou, takže nuda tu rozhodně nehrozí. Jejich okusování pomáhá posilovat žvýkací svaly a odstraňovat zubní plak. Ne nadarmo se říká, že kost je pro psa nejlepším zubním kartáčkem.  

Pro každodenní konzumaci i jako pamlsek

Kosti jsou ideální volbou nejen jako pamlsek, ale hodí se i ke každodenní konzumaci. Tyto sušené pochoutky jsou sušeny pouze horkým vzduchem a neobsahují žádné přidané látky. Díky tomu jsou zachovány všechny výživové hodnoty. 

Kvalitní kousátka z paroží

Pejsci různých plemen ocení i kvalitní kousátka z paroží, které se pomalu opotřebovávají. Dančí parohy jsou měkčí a poslouží jako hračka pro psy i prostředek pro dentální hygienu. Jelení parohy jsou oproti dančím tvrdší. Parůžky nejsou ani barvené nebo lakované a neobsahují žádné umělé přísady ani barviva.

Přírodní pamlsek a zábava na dlouhé hodiny v jednom

Uzená hovězí špiková kost je odolným přírodním pamlskem, který poskytne možnost k zábavě na dlouhé hodiny. Špiková kost je plněna ovčím tukem a hodí se pro střední a větší psí plemena. Díky obsahu ovčího tuku prospívá kvalitě pokožky a srsti.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store