Zajistěte svým kočkám pořádnou dávky zábavy a hry. Hračky pro kočky, které jsou nedílnou součástí života s kočkou, promění každou nudnou chvíli ve chvíli plnou legrace. Pravidelným hraním navíc zlepšujete fyzickou kondici vašeho…

Zobrazit více

Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@granulebardog.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci
google store apple store

Natahovací myš, které žádná kočka neodolá

Zabavte svoji malou šelmu na dlouhé hodiny. A čím jiným než roztomilou myškou. Ta totiž patří mezi nejtypičtější kočičí hračky. Realisticky vypadající myš pro kočky se dá natáhnout a poté se chvíli hýbe, takže vypadá jako živá. Vaši čtyřnohou milovnici zábavy tak okamžitě zaujme a její instinkt jí zavelí zaútočit.

Hračka na tyči pro probuzení loveckých instinktů

Kočičí hračka na tyči skvěle poslouží pro probuzení loveckých instinktů vaší malé šelmičky. Kulatý chlupatý přívěsek, který je na tyči zavěšený, je ozdobený jemnými pírky. Povzbuzuje v kočkách hravost a nenechá je chvíli v klidu. A vy hračku můžete jednoduše ovládat třeba z pohodlí gauče.

Plyšové myšky různých velikostí

Kočky si zamilují i plyšové myšky různých velikostí. Takovou malou měkkou kořist může totiž okamžitě ulovit. Stačí jen jemně zaseknout drápek. A jedna rozhodně stačit nebude. Pořiďte rovnou kompletní sadu malých nebo větších myšek.

Natahovací plyšový had

Natahovací plyšový had pro kočky díky pestrým barvám a vtipnému designu zaujme každou kočkou nebo kocoura. Tento vrtící se had nenechá žádnou tlapku v klidu.  Po natažení se plyšový had začne vrtět jako živý a postupně se ocas zkrátí na jeho původní délku.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store