Pro správný vývoj štěněte je velmi důležitá správná výživa. Proto byl vývoj granulí zaměřen především na to, aby obsahovaly všechny potřebné vitamíny a minerály. Správná kombinace živin zajišťuje vysokou stravitelnost a zároveň…

Zobrazit více

Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@granulebardog.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci
google store apple store

Granule pro malá plemena

Granule pro malá plemena jsou vyvinuta přímo pro štěňata malých plemen. Obsahují vybrané kvalitní přísady ve vyváženém poměru. Granule jsou bohaté na kvalitní živiny důležité pro zdravý vývoj kostí a kloubů. Důležité vitamíny pro zdraví a vitalitu zajišťují správný vývoj štěňat malých plemen. Ideální jsou tak např. jako krmivo pro štěně jorkšíra.

Granule pro střední plemena

Granule pro střední plemena jsou cílena na optimální vývoj štěňat. Obsahují všechny důležité vitamíny a minerály, které pejsci potřebují pro správný růst a vývoj. Granule pro psy jsou bohaté na látky ovlivňující hybnost a celkový stav kloubů.

Granule pro velká plemena

Granule pro velká plemena splňují i ty největší nároky na zdravý vývoj štěňat velkých plemen. Psí granule obsahují všechny důležité vitamíny, minerální látky a další živiny v optimálním poměru zajišťující správný růst pejsků. Zde si můžete přečíst, jak krmit štěně labradora.

Varianta pro štěňata s alergiemi a citlivým zažíváním 

Granule pro štěňata s alergiemi nebo citlivým zažíváním pomáhají předcházet rozvoji alergií nebo vzniku nepříjemných trávicích obtíží. Hypoalergenní granule obsahují to nejlepší pro pejsky s alergiemi nebo potravinovou intolerancí.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store