Dopřejte své kočičce kvalitní péči v podobě speciálních přípravků a doplňků pro kočky. Ve vaší výbavě by nemělo chybět speciální kočičí wc, misky na jídlo a vodu, stelivo, podestýlka, vytahovač klíšťat, šampony nebo super…

Zobrazit více

Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@granulebardog.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci
google store apple store

Kvalitní kočičí záchod z odolného plastu

Kvalitní kočičí záchod patří mezi nezbytné doplňky, pokud chováte kočičku. Je vyrobený z vysoce kvalitního a odolného plastu. Velkou výhodou je to, že se snadno udržuje v čistotě. Oceníte i odnímatelné okraje, které můžete pravidelně umývat. 

Misky na jídlo a pití

Nezbytnou součástí kočičí výbavy jsou také misky na jídlo, pamlsky a pití. Ty mohou být v plastovém nebo nerezovém provedení. Vhodnou variantou je i nerezová dvojmiska s protiskluzovou gumou zabraňující posouvání misek z místa na místo. Nerezové misky jsou velmi odolnou a stejně jako plastové misky se dobře udržují v čistotě. 

Lososový olej pro zdravý růst a vývoj

Lososový olej je kvalitním zdrojem omega-3 mastných kyselin, které jsou důležité pro zdravý růst a vývoj koček. Kromě toho působí protizánětlivě a podporuje cévní i mozkovou činnost. Ovlivňuje reprodukční systém a posiluje imunitu. Pomáhá řešit problémy s vypadáváním srsti, vysycháním a záněty kůže.

Účinný boj proti různým parazitům

V účinném boji proti různým druhům vnějších i vnitřních parazitů, které kočky často trápí, se vám bude hodit několik pomocníků. Jedním z nich jsou antiparazitní kapky, které chrání kočku před blechami a klíšťaty. V případě, že se přece jen nějaké klíště objeví, snáze ho vyndáte pomocí speciálního plastového vytahovače na klíšťata, který představuje rychlé, jednoduché a bezbolestné řešení.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store