Hračka pro pejsky, pamlsek a dentální pomůcka v jednom? To není sci-fi, ale realita. V sekci dentální pamlsky pro psy a štěňata na vaše psí miláčky čeká spousta dobrůtek, na kterých si pochutnají, zabaví se, a ještě si vyčistí…

Zobrazit více

Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@granulebardog.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci
google store apple store
🔥 Sleva -20% končí za d h m s
Jerky kříž JÁTRA 12,5cm 1 ks Ušetříte 2 Kč
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
8 Kč 10 Kč

Pochoutky s vůní masa

Čím zabavit psí mazlíčky? Rozhodně zdravou a chutnou dobrůtkou, která může být navíc ještě i zábavné. Dentální pochoutky ve tvaru zvířátek s různými příchutěmi potěší každého pejska. Dentální zvířátka jsou vhodná pro všechna plemena. Díky obsahu masa dodávají cenné živiny. Kromě toho pomáhá udržovat čistý psí chrup. Díky speciálnímu uzavírání balení si tato dobrůtka zachovává svoji skvělou a plnohodnotnou chuť.

Dentální tyčinky s hmyzem jako pochoutka a odstraňovač plaku v jednom

Jako pochoutka a odstraňovač zubního plaku v jednom poslouží dentální tyčinky s hmyzem. Jsou ideální volbou jako pamlsek za odměnu po výcviku nebo ke zpestření stravy. Dentální tyčinky se hodí pro psy středních plemen. Přirozeně pomáhají odstraňovat zubní plak. 

Různé masové příchutě i pro ty nejmlsnější jazýčky

Dentální pamlsky jsou k dostání v mnoha různých masových a zeleninových příchutích, takže uspokojí i ty nejmlsnější psí jazýčky. Po těchto dobrotách se budou pejsci zaručeně olizovat až za ušima. 

Ideální jako zdraví prospěšná pochoutka za odměnu

Pamlsky na čištění zubů jsou skvělou volbou a zdraví prospěšnou pochoutkou, kterou můžete svého čtyřnohého mazlíčka odměnit. Pamlsky dentální obsahují spoustu cenných vitamínů a minerálních látek, které blahodárně působí na zdraví psů různých plemen.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store